Casa de las locas
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Idioata e la lifting...

+5
deedee1811
dino_zaur
ellea
Rox
solange
9 participan?i

Pagina 3 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

In jos

Idioata e la lifting... - Pagina 3 Empty Re: Idioata e la lifting...

Mesaj  Rox Joi Iul 24, 2008 1:54 pm

solange a scris:
roxan00tza a scris:Salutari din lumea a 3-a Neutral Azi mi-am luat iar portia de pana de RDS si pana de curent... eu cred ca intre astea doua se infiripa ceva ca prea umbla una in fundul aleilalte Rolling Eyes

imi pare rau ca nu prea da lumea pe aici, macar de ar fi toate Sad las' ca isi revine ea idioata si ne intalnim noi iar Wink

eu ma intreb daca va mai fi vreodata la fel
cu toate ca, acum, cu pauza asta mi-am dat seama ca se poate si fara portia zilnica de idieta, fara cele cateva ore pe care le petreceam pe forum in loc sa dorm. Mad
deci sa ne asteptam de la tine sa nu mai apari pe acolo? Evil or Very Mad

Normal ca se poate trai fara portia zilnica de idieta, numai ca durerea e alta, ca lipseste galagia zilnica Very Happy si galagia aia asa bine imi facea....
Rox
Rox
Admin

Mesaje : 61
Data de înscriere : 11/06/2008
Varsta : 35
Localizare : Craiova

https://casa-de-las-locas.forumgratuit.ro

Sus In jos

Idioata e la lifting... - Pagina 3 Empty Re: Idioata e la lifting...

Mesaj  solange Joi Iul 24, 2008 1:56 pm

roxan00tza a scris:
solange a scris:
roxan00tza a scris:Salutari din lumea a 3-a Neutral Azi mi-am luat iar portia de pana de RDS si pana de curent... eu cred ca intre astea doua se infiripa ceva ca prea umbla una in fundul aleilalte Rolling Eyes

imi pare rau ca nu prea da lumea pe aici, macar de ar fi toate Sad las' ca isi revine ea idioata si ne intalnim noi iar Wink

eu ma intreb daca va mai fi vreodata la fel
cu toate ca, acum, cu pauza asta mi-am dat seama ca se poate si fara portia zilnica de idieta, fara cele cateva ore pe care le petreceam pe forum in loc sa dorm. Mad
deci sa ne asteptam de la tine sa nu mai apari pe acolo? Evil or Very Mad

Normal ca se poate trai fara portia zilnica de idieta, numai ca durerea e alta, ca lipseste galagia zilnica Very Happy si galagia aia asa bine imi facea....

nu am spus asta dar trebuie sa recunosc ca m-am gandit destul de serios.
am foarte putin timp liber si cu atat mai putine ore de somn.da, cand pot o sa intru normal dar, nu atat de mult ca inainte. Sad
asta e...vine o varsta cand trebuie sa ne maturizam Cool
solange
solange

Mesaje : 37
Data de înscriere : 12/06/2008

Sus In jos

Idioata e la lifting... - Pagina 3 Empty Re: Idioata e la lifting...

Mesaj  dino_zaur Joi Iul 24, 2008 2:44 pm

Dau de baut la toata lumea ,o sa fac comanda speciala pentru toate si gata Smile

Si eu mi-am dat seama ca se poate trai fara portia zilnica de dieta dar exista sentimentul ala ca-ti lipseste ceva .
Adevarul ca uneori depaseam portia ca de , trebuia sa raspunzi la toate mesajele postate nu ?

Mi s-a parut mie sau dupa discutia cu Ioana fata nu a mai postat nimic pe forum ? vroiam sa va intreb de mult timp daca ati mai vazut-o dar cum sunt cam uituca....mi-am amitit acum Smile

Mi-am tras o salata dintr-o cutie de amestesc mexican,una de ciuperci,6 castraveti,o rosie,juma de salata verde asa ca ma bag la un meet dave pentru ca sigur imi ia juma de ora sa mestec la ea Smile

Ohooo , ca nu o mananc pe toata Laughing

dino_zaur

Mesaje : 20
Data de înscriere : 11/06/2008

Sus In jos

Idioata e la lifting... - Pagina 3 Empty Re: Idioata e la lifting...

Mesaj  emdi26 Joi Iul 24, 2008 3:20 pm

DISEARA AVETI POZE NOI
ACUM MA CHINUI AICI SA INCARC, SA VAD CATE REUSESC , APOI CONTINUI DE ACASA
emdi26
emdi26

Mesaje : 55
Data de înscriere : 11/06/2008
Varsta : 46

Sus In jos

Idioata e la lifting... - Pagina 3 Empty Re: Idioata e la lifting...

Mesaj  Lipo Joi Iul 24, 2008 3:22 pm

HOLA LOLAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!
Deci: VREAU CONCEDIUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Si-mi iau concediu. Twisted Evil Diana, cum se anunta vremea pe acolo pe saptamana viitoare? Ca mie mi-e lene sa caut. Nu, nu merg in Constanta, ci in Eforie N, dar poate ca reusesc sa conving lumea sa mearga la delfinariu si atunci bem si noi o cafeluta (asta daca dai tu una Razz ).
Gata, ma intorc la munca. Va pup. Sa fiti cuminti. rendeer
Lipo
Lipo

Mesaje : 42
Data de înscriere : 22/07/2008

Sus In jos

Idioata e la lifting... - Pagina 3 Empty Re: Idioata e la lifting...

Mesaj  emdi26 Joi Iul 24, 2008 4:01 pm

astias, zic ca ar fi cald si bine, dar la prognoze de peste 3 zile , eu nu am incredere

http://www.accuweather.com/world-forecast2.asp?partner=accuweather&traveler=0&locCode=EUR|RO|RO015|CONSTANTA&metric=1
emdi26
emdi26

Mesaje : 55
Data de înscriere : 11/06/2008
Varsta : 46

Sus In jos

Idioata e la lifting... - Pagina 3 Empty Re: Idioata e la lifting...

Mesaj  Lipo Joi Iul 24, 2008 5:07 pm

Merci, merci flower
Lipo
Lipo

Mesaje : 42
Data de înscriere : 22/07/2008

Sus In jos

Idioata e la lifting... - Pagina 3 Empty Re: Idioata e la lifting...

Mesaj  Rox Joi Iul 24, 2008 5:58 pm

emdi26 a scris:astias, zic ca ar fi cald si bine, dar la prognoze de peste 3 zile , eu nu am incredere

http://www.accuweather.com/world-forecast2.asp?partner=accuweather&traveler=0&locCode=EUR|RO|RO015|CONSTANTA&metric=1
lasa ca asa m-am luat eu dupa ce zic domnii astia de la accuweather cand am plecat in Africa de Sud si mi-am luat haine groase ca deh, asa zice la prognoza, ca sunt 13-15 grade ziua. De unde draci, au fost peste 20 tot timpul, ba chiar in vreo 2 zile muream de cald si nu aveam nimic de vara la mine in afara de cateva tricouri Neutral

Si cand ma gandesc ca aia deja scosesera gecile de puf si se imbracau gros....
Rox
Rox
Admin

Mesaje : 61
Data de înscriere : 11/06/2008
Varsta : 35
Localizare : Craiova

https://casa-de-las-locas.forumgratuit.ro

Sus In jos

Idioata e la lifting... - Pagina 3 Empty Re: Idioata e la lifting...

Mesaj  larisuka Joi Iul 24, 2008 7:04 pm

baiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, voi de cand va destrabalati aici, fara mine?nu ziceti si voi, o treaba, o chestie, sa dati la om de veste?nu e corect, nu mai vorbesc cu voi No

larisuka

Mesaje : 4
Data de înscriere : 24/07/2008

Sus In jos

Idioata e la lifting... - Pagina 3 Empty Re: Idioata e la lifting...

Mesaj  larisuka Joi Iul 24, 2008 7:13 pm

in alta ordine de idei, ce mai faceti?
eu, dupa cum bine stiti, mi-am dat demisia, din motive foarteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee intemeiate, mai am o sapt si o zi de munca, asa ca abia astept concediul Very Happy aziera sa o bat iar pe aia, da trecem peste asta, ca sa nu am supar mai rau de atat!

sol, nu mai fi sup pe zeita, e in concediu, la mare, nu cred ca are net dupa ea scratch

larisuka

Mesaje : 4
Data de înscriere : 24/07/2008

Sus In jos

Idioata e la lifting... - Pagina 3 Empty Re: Idioata e la lifting...

Mesaj  deedee1811 Joi Iul 24, 2008 7:22 pm

hei,hei,heeeeei,dee is in the house pirat
rox,tu ai reusit sa iei legatura cu ramona?inseamna ca a venit din vacanta...probabil ca au uitat ca au o idioata care asteapta raspunsul de la interviu Mad

deedee1811

Mesaje : 6
Data de înscriere : 22/07/2008

Sus In jos

Idioata e la lifting... - Pagina 3 Empty Re: Idioata e la lifting...

Mesaj  emdi26 Joi Iul 24, 2008 7:32 pm

se pare ca eu am ramas in urma - larisa, de ce ti-ai dat demisia? stiam doar de sefa nebuna Rolling Eyes
emdi26
emdi26

Mesaje : 55
Data de înscriere : 11/06/2008
Varsta : 46

Sus In jos

Idioata e la lifting... - Pagina 3 Empty Re: Idioata e la lifting...

Mesaj  larisuka Joi Iul 24, 2008 8:31 pm

pai, nu stiam ca in timp, toata lumea innebuneste. si-a luat lumea in cap si nepoatasa, facea pe sefa, etc!plus, ca fceam de toate: carat cutii, impachetat tricouri, musamale, m-a pus si la facut curat, si dat cu mopul,(pe astea le-am sarit Twisted Evil ) nu conta ca era ploaie, vand, eram cu tocuri, sau imbracata in alb, trebuia sa car cot la cot cu ceilalti, numa ea facea pe directoarea, si se uita. s anu ii dai una?sunt multe, pe care le-am uitat sau vreau a le uit, si sa nu imi mai amintesc prea curand de ele! No No

larisuka

Mesaje : 4
Data de înscriere : 24/07/2008

Sus In jos

Idioata e la lifting... - Pagina 3 Empty Re: Idioata e la lifting...

Mesaj  emdi26 Joi Iul 24, 2008 9:00 pm

larisa, bine ai venit in campul muncii
din pacate, trebuie sa te mai astepti la colegi nesimtiti, pilosi sau chiar colectiv nebun Evil or Very Mad
emdi26
emdi26

Mesaje : 55
Data de înscriere : 11/06/2008
Varsta : 46

Sus In jos

Idioata e la lifting... - Pagina 3 Empty Re: Idioata e la lifting...

Mesaj  emdi26 Joi Iul 24, 2008 9:05 pm

fetele, mai mult sau mai putin am reusit sa va fac o selectie de poze
am facut mai multe sub-albume Wink in "nunta diana"
enjoy queen
emdi26
emdi26

Mesaje : 55
Data de înscriere : 11/06/2008
Varsta : 46

Sus In jos

Idioata e la lifting... - Pagina 3 Empty Re: Idioata e la lifting...

Mesaj  solange Joi Iul 24, 2008 9:13 pm

larisuka a scris:sol, nu mai fi sup pe zeita, e in concediu, la mare, nu cred ca are net dupa ea scratch


sa faca rost atunci!
fug la un chef Laughing
solange
solange

Mesaje : 37
Data de înscriere : 12/06/2008

Sus In jos

Idioata e la lifting... - Pagina 3 Empty Re: Idioata e la lifting...

Mesaj  solange Joi Iul 24, 2008 9:14 pm

emdi26 a scris:larisa, bine ai venit in campul muncii
din pacate, trebuie sa te mai astepti la colegi nesimtiti, pilosi sau chiar colectiv nebun Evil or Very Mad

PERFEEEEEEEEECT DE ACORD! (si asta e doar inceputul)
solange
solange

Mesaje : 37
Data de înscriere : 12/06/2008

Sus In jos

Idioata e la lifting... - Pagina 3 Empty Re: Idioata e la lifting...

Mesaj  Rox Joi Iul 24, 2008 11:56 pm

Doamne, Diana, esti o dulce si o narozica. Am ras in hohote la pozele de la furat Laughing Ati fost niste frumosi!!! Felicitari! Se vede ca ati avut o nunta cat se poate de frumoasa! Very Happy
Rox
Rox
Admin

Mesaje : 61
Data de înscriere : 11/06/2008
Varsta : 35
Localizare : Craiova

https://casa-de-las-locas.forumgratuit.ro

Sus In jos

Idioata e la lifting... - Pagina 3 Empty Re: Idioata e la lifting...

Mesaj  emdi26 Vin Iul 25, 2008 6:52 am

ma bucur ca ti-au placut
asa am fost vedeta inca o data, ca deja invitatii ma complimentasera pana peste cap, am luat-o de la capat printre masinute, era lumea ca la urs dupa mine sa ma filmeze/pozeze queen
as fi vrut sa facem inca o chestie cu mireasa din salonul alaturat, sa ne schimbam intre noi, dar fetei nu-i mai ardea de nimic, ei aveau salon de 250 de locuri si ea avea undeva pe la 60-70 de oameni Crying or Very sad sigur au venit si cu bani de acasa Crying or Very sad
am mai auzit o faza tot in Mamaia cand a fost furata mireasa a vrut in club si au prin bara la bara, asa ca au facut 2 ore dus, 2 ore intors, iar la intoarcere era cam sparta nunta si hotii si-au luat bataie de la mire Shocked
emdi26
emdi26

Mesaje : 55
Data de înscriere : 11/06/2008
Varsta : 46

Sus In jos

Idioata e la lifting... - Pagina 3 Empty Re: Idioata e la lifting...

Mesaj  emdi26 Vin Iul 25, 2008 1:24 pm

cica merge idioata, dar in pagina de profil nu am reusit sa fac aproape nimic
iar situl in sine ma pasioneaza mai putin, eu vroiam forumul sa fie functional Evil or Very Mad
emdi26
emdi26

Mesaje : 55
Data de înscriere : 11/06/2008
Varsta : 46

Sus In jos

Idioata e la lifting... - Pagina 3 Empty Re: Idioata e la lifting...

Mesaj  madimih Vin Iul 25, 2008 4:32 pm

Salutare,
Trec si eu sa va salut din cand in cand.
Sunt foarte obosita, dupa doar 3 zile de munca. Imi vine sa-mi pun mana in cap cand ma gandesc ce ma asteapta saptamana viitoare. Si nici in week-end nu stau degeaba ca au innebunit toti si i-a apucat nevoia urgenta de acte traduse, care de care mai consistente si cu termeni mai ciudati.
Cred ca in luna august voi sta frumusel acasa, la C-lung si voi renunta la munca. Vin la Piatra in vizita si cam atat.
Va pup pe toate.
Madi

madimih

Mesaje : 7
Data de înscriere : 22/07/2008

Sus In jos

Idioata e la lifting... - Pagina 3 Empty Re: Idioata e la lifting...

Mesaj  dino_zaur Vin Iul 25, 2008 6:58 pm

Salutare fetili

EU-s obosita iar , daca ai pomenit asa ceva : am stat toata ziua cu fundul in masina, am fost la terasa unde am mancat cele mai bune tortellini din viata mea iar eu sunt acum obosita de parca as fi mers toata ziua pe tocuri pe piatra cubica affraid

Sunt ingrozita pentru ca maine tre sa merg la o nunta si nu am cu ce ma imbraca , incalta si tot tacamul,norocul meu ca de platit plateste ala micu ca altfel nici bani de un suc la masa nu aveam .

Duminica seara vine Timisoara de la rasnov si vrea sa ma ia la mare pentru vreo 3 zile doar ca piciul meu are treaba miercuri si nu o sa poata veni
Acum ca suntem pe val din nou Embarassed mi-e cam aiurea sa-i spun ca merg singura la mare chiar daca o iubesc pe fata de la timisoara Sad

Sambata tre sa merg la Snagov unde am fost invitata de catre Sultanul de pe kudika unde am ajuns din cauza lui Angik si m-am pomenit luata cu forta in harem in urma unui raspuns postat pe tema barbatii sunt porci Rolling Eyes

Un grup destul de bine inchegat care obisnuieste sa se intalneasca odata pe luna la nea sultanu acasa si sa faca paranghelii ,chiar mi-ar placea sa merg si eu mai ales ca eu as fi surpriza zilei Embarassed dar sigur o sa faca mutre ala mic

Oricum ,nu v-am parasit ,tot voi sunteti casa mea de las locas I love you

Eu ce pana mea fac acum ?

dino_zaur

Mesaje : 20
Data de înscriere : 11/06/2008

Sus In jos

Idioata e la lifting... - Pagina 3 Empty Re: Idioata e la lifting...

Mesaj  dino_zaur Vin Iul 25, 2008 7:05 pm

Dianaaa , esti cu capul ? ce cautai pe taurul ala mare si furios ? daca picai in nas si-ti murdareai frumusete de rochita ? Shocked

Super poze , dar tre sa ne zici cu ce te-a rascumparat de la baieti ca nu am citit nicaieri despre asta Smile

dino_zaur

Mesaje : 20
Data de înscriere : 11/06/2008

Sus In jos

Idioata e la lifting... - Pagina 3 Empty Re: Idioata e la lifting...

Mesaj  emdi26 Vin Iul 25, 2008 10:46 pm

au avut cerinte simbolice: un ban, o sticla de alcool, pe care nici pe aia n-au mai luat-o , as fi vrut si melodia din Bundy, aveam Cd, dar nu aveam unde-l baga Very Happy , asa ca au cerut o declaratie de dragoste
nu stiu daca am pus cu el in genunchi cand imi declara Razz
emdi26
emdi26

Mesaje : 55
Data de înscriere : 11/06/2008
Varsta : 46

Sus In jos

Idioata e la lifting... - Pagina 3 Empty Re: Idioata e la lifting...

Mesaj  dino_zaur Sam Iul 26, 2008 9:58 am

Neata fetili
Ma duc sa caut sandalute pt dans ,sunt sigura ca nu gasesc dar macar incerc
Va pup

dino_zaur

Mesaje : 20
Data de înscriere : 11/06/2008

Sus In jos

Idioata e la lifting... - Pagina 3 Empty Re: Idioata e la lifting...

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum