Casa de las locas
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Idioata e la lifting...

+5
deedee1811
dino_zaur
ellea
Rox
solange
9 participan?i

Pagina 1 din 4 1, 2, 3, 4  Urmatorul

In jos

Idioata e la lifting... Empty Idioata e la lifting...

Mesaj  solange Mar Iul 22, 2008 1:02 pm

HELLO my people! king
cum iDioata e la lifting ar fi o idee sa ne reintalnim aici . nu de alta dar s-au intamplat foarte multe de cand se tot repara forumul si deh...

Felicitari diana si casa de piatra! cheers

PS si oricum, iconitele sunt mai dragutze aici lol!
solange
solange

Mesaje : 37
Data de înscriere : 12/06/2008

Sus In jos

Idioata e la lifting... Empty Re: Idioata e la lifting...

Mesaj  Rox Mar Iul 22, 2008 1:08 pm

hello, hello.

N-o fi asta tatal forumurilor, dar uite ca e bun in situatii cum e asta. Sper doar sa nu fie nevoie de el foarte mult timp, pentru ca oricum nu am putut anunta pe toata lumea pe messenger.
Rox
Rox
Admin

Mesaje : 61
Data de înscriere : 11/06/2008
Varsta : 35
Localizare : Craiova

https://casa-de-las-locas.forumgratuit.ro

Sus In jos

Idioata e la lifting... Empty Re: Idioata e la lifting...

Mesaj  solange Mar Iul 22, 2008 1:11 pm

roxan00tza a scris:hello, hello.

N-o fi asta tatal forumurilor, dar uite ca e bun in situatii cum e asta. Sper doar sa nu fie nevoie de el foarte mult timp, pentru ca oricum nu am putut anunta pe toata lumea pe messenger.

ce mess....da-l incolo ca nu e acelasi lucru

mi-ati lipsit asa de mult! Embarassed
solange
solange

Mesaje : 37
Data de înscriere : 12/06/2008

Sus In jos

Idioata e la lifting... Empty Re: Idioata e la lifting...

Mesaj  Rox Mar Iul 22, 2008 1:12 pm

erau zile cand veneam acasa si as fi avut asa de multe sa va povestesc Sad si vorba ta, pe mess nu e acelasi lucru.
dar eu spuneam ca nu am pe toata lumea in lista si de-asta nu am anuntat multa lume Wink
Rox
Rox
Admin

Mesaje : 61
Data de înscriere : 11/06/2008
Varsta : 35
Localizare : Craiova

https://casa-de-las-locas.forumgratuit.ro

Sus In jos

Idioata e la lifting... Empty Re: Idioata e la lifting...

Mesaj  solange Mar Iul 22, 2008 1:16 pm

si eu aveam asa de multe de povestit ... Sad
ma gandeam sa fac acum un rezumat dar parca nu mai e acelasi lucru.... No

am facut de toate : de la demisie la operat pisica si o mini vacanta afro

voi? cyclops

PS phooooai, ce-mi plac iconitele astea affraid
solange
solange

Mesaje : 37
Data de înscriere : 12/06/2008

Sus In jos

Idioata e la lifting... Empty Re: Idioata e la lifting...

Mesaj  ellea Mar Iul 22, 2008 1:18 pm

roxan00tza a scris:hello, hello.

N-o fi asta tatal forumurilor, dar uite ca e bun in situatii cum e asta. Sper doar sa nu fie nevoie de el foarte mult timp, pentru ca oricum nu am putut anunta pe toata lumea pe messenger.


Vezi ce a facut Gorunescu din tine Very Happy ajunsesi sa faci saituri Very Happy

ellea

Mesaje : 2
Data de înscriere : 22/07/2008

Sus In jos

Idioata e la lifting... Empty Re: Idioata e la lifting...

Mesaj  Rox Mar Iul 22, 2008 1:22 pm

solange a scris:si eu aveam asa de multe de povestit ... Sad
ma gandeam sa fac acum un rezumat dar parca nu mai e acelasi lucru.... No

am facut de toate : de la demisie la operat pisica si o mini vacanta afro

voi? cyclops

PS phooooai, ce-mi plac iconitele astea affraid
dezvolta ce e cu demisia si ce e cu pisica.

Eu am o veste naspa Sad o parte din voi cred ca stiti... mi-a disparut unul din pisoii tarcatzi si de o saptamana nu mai apare Sad
Rox
Rox
Admin

Mesaje : 61
Data de înscriere : 11/06/2008
Varsta : 35
Localizare : Craiova

https://casa-de-las-locas.forumgratuit.ro

Sus In jos

Idioata e la lifting... Empty Re: Idioata e la lifting...

Mesaj  solange Mar Iul 22, 2008 1:24 pm

ellea a scris:[Vezi ce a facut Gorunescu din tine Very Happy ajunsesi sa faci saituri Very Happy

Shocked draga ellea,
te invit sa treci pe aici mai intai Arrow https://casa-de-las-locas.forumgratuit.ro/primul-forum-f1/sa-facem-cunostinta-t3.htm ca sa facem cunostiinta Rolling Eyes
solange
solange

Mesaje : 37
Data de înscriere : 12/06/2008

Sus In jos

Idioata e la lifting... Empty Re: Idioata e la lifting...

Mesaj  Rox Mar Iul 22, 2008 1:25 pm

ellea a scris:
roxan00tza a scris:hello, hello.

N-o fi asta tatal forumurilor, dar uite ca e bun in situatii cum e asta. Sper doar sa nu fie nevoie de el foarte mult timp, pentru ca oricum nu am putut anunta pe toata lumea pe messenger.


Vezi ce a facut Gorunescu din tine Very Happy ajunsesi sa faci saituri Very Happy
cred ca Gorunescu (adica proful de mate, info si biostatistica de la facultate) este printre persoanele care nu si-au pus cu ABSOLUT nimic amprenta pe modul meu de a gandi. Poate doar ca mi-a adus o doza in plus de scarba Laughing

Fetelor, cu ocazia asta, v-o prezint si pe ellea, adica pe Elena, colega mea mai mare de la farmacie. Very Happy Sper sa o primiti cum stiti mai bine si mai frumos pentru ca va asigur ca merita sunny
Rox
Rox
Admin

Mesaje : 61
Data de înscriere : 11/06/2008
Varsta : 35
Localizare : Craiova

https://casa-de-las-locas.forumgratuit.ro

Sus In jos

Idioata e la lifting... Empty Re: Idioata e la lifting...

Mesaj  solange Mar Iul 22, 2008 1:28 pm

roxan00tza a scris:[Eu am o veste naspa Sad o parte din voi cred ca stiti... mi-a disparut unul din pisoii tarcatzi si de o saptamana nu mai apare Sad

sorry de pisi rox Sad

demisia mi-am dat-o sambata dimineata cand am anuntat ca eu din acel moment mi-am incheiat colaborarea cu sala respectiva Laughing (a durat 5 minute totul, apoi am iesit pe usa, mi-am pus ochelarii de soare si am plecat zambitoare in vacanta Cool )

pisica : a avut un abces si avand in vedere ca a trebuit anesteziat l-am si castrat. acum e turcoaz la fund i fara oooooooo Basketball
solange
solange

Mesaje : 37
Data de înscriere : 12/06/2008

Sus In jos

Idioata e la lifting... Empty Re: Idioata e la lifting...

Mesaj  Rox Mar Iul 22, 2008 1:33 pm

bine, bine, dar motivul care a fost? ca din cate stiu, o duceai destul de bine acolo. scratch
Rox
Rox
Admin

Mesaje : 61
Data de înscriere : 11/06/2008
Varsta : 35
Localizare : Craiova

https://casa-de-las-locas.forumgratuit.ro

Sus In jos

Idioata e la lifting... Empty Re: Idioata e la lifting...

Mesaj  solange Mar Iul 22, 2008 1:35 pm

din lista lucrurilor pe care le-as scrie pe forum Razz

je, foarte mandra ca am gasit un magazin care comercializeaza oja super buna si profi de la O.P.I (l-am gasit la indrumarea tipei de la salon Laughing ) mi-am tot aratat gherutele impecabile de cateva zile. dar acum, intrebarea mea ar fi : cum mama ei de treaba se da jos oja supe buna si profi de pe unghii ca dizolvantul obisnuit nu ma ajuta Mad Very Happy Very Happy Smile Smile

PS Lipo, I miss u Crying or Very sad
solange
solange

Mesaje : 37
Data de înscriere : 12/06/2008

Sus In jos

Idioata e la lifting... Empty Re: Idioata e la lifting...

Mesaj  solange Mar Iul 22, 2008 1:36 pm

roxan00tza a scris:bine, bine, dar motivul care a fost? ca din cate stiu, o duceai destul de bine acolo. scratch

mai multe cumulate
plus ca era vremea pt o schimbare Surprised
solange
solange

Mesaje : 37
Data de înscriere : 12/06/2008

Sus In jos

Idioata e la lifting... Empty Re: Idioata e la lifting...

Mesaj  dino_zaur Mar Iul 22, 2008 3:18 pm

Hello people

Tocmai am venit de la ala micu de acasa unde am stat inchisa 2 zile iar dino al meu incearca sa pape zabrelele de la noua cusca dotata cu picurator,rotita de alergat,baton de rontait si tuta de el rontaie la zabrele.

Tare dor mi-a fost de voi bounce si cea care a avut ideea sa revenim aici merita un premiu cheers

Casa de piatra pentru miresica noastra si scuze pentru ca nu am aparut la nunta Sad asa de rau imi pare ca din cauza altora mi-am fu*ut invitatia luata cu japca Sad dar chiar nu am avut ce face .

Va pup din mers, ma duc sa fac curat in bucatarie unde miroase ca la balamuc , am fost plecata 2 zile si frigiderul e imputit ,tre sa arunc tot din el .

dino_zaur

Mesaje : 20
Data de înscriere : 11/06/2008

Sus In jos

Idioata e la lifting... Empty Re: Idioata e la lifting...

Mesaj  solange Mar Iul 22, 2008 3:37 pm

dino_zaur a scris:cea care a avut ideea sa revenim aici merita un premiu cheers

.

astept What a Face
solange
solange

Mesaje : 37
Data de înscriere : 12/06/2008

Sus In jos

Idioata e la lifting... Empty Re: Idioata e la lifting...

Mesaj  dino_zaur Mar Iul 22, 2008 3:46 pm

solange a scris:
dino_zaur a scris:cea care a avut ideea sa revenim aici merita un premiu cheers

.

astept What a Face

Bere ? sprite, pepsi , vin rosu , vin alb , wiskey ,garonne ?
O sa incerc sa ma fac ca nu am dat azi pe aici pentru ca maine am sala pentru automobilisti si nu prea am avut chef de facut chestionare....desi nu cred , sper totusi sa fac 22 de puncte Rolling Eyes asa ca va parasesc pana maine dupa amiaza Smile

Sa fiti cuminti si sa faceti tot ce va trece prin cap Very Happy

dino_zaur

Mesaje : 20
Data de înscriere : 11/06/2008

Sus In jos

Idioata e la lifting... Empty Re: Idioata e la lifting...

Mesaj  deedee1811 Mar Iul 22, 2008 4:41 pm

uiiiiiiiiiiiiiii...aici erati...do i look good or what???ce bine-mi sta cu microfonul in mana... i love me I love you

deedee1811

Mesaje : 6
Data de înscriere : 22/07/2008

Sus In jos

Idioata e la lifting... Empty Re: Idioata e la lifting...

Mesaj  Lipo Mar Iul 22, 2008 5:18 pm

solange a scris:din lista lucrurilor pe care le-as scrie pe forum Razz

je, foarte mandra ca am gasit un magazin care comercializeaza oja super buna si profi de la O.P.I (l-am gasit la indrumarea tipei de la salon Laughing ) mi-am tot aratat gherutele impecabile de cateva zile. dar acum, intrebarea mea ar fi : cum mama ei de treaba se da jos oja supe buna si profi de pe unghii ca dizolvantul obisnuit nu ma ajuta Mad Very Happy Very Happy Smile Smile

PS Lipo, I miss u Crying or Very sad

I love you Embarassed
Ca sa vezi ce repede l-am ochit.
Si mie mi-e al naibii de dor de voi, bre. Eu de povestit foarte multe n-am. Doar ca am dat jos DOUA kile bounce cheers . Faza naspa e ca mi-o zis al meu ieri s-o pun de-un fitnes, ca m-au lasat picioarele aseara cand ii era lui lumea mai draga (bine, si mie Embarassed ). Dar i-am zis ca in loc de fitnes prefer niste futdes. Si s-a oferit repede sa-mi fie personal trainer sau cum s-o chema Laughing

Sunt foarte, foarte, foarte suparata ca doamna Slav nu s-a tinut de promisiune si nu mi-a aruncat frumusete de buchet. Nici prietena mea nu mi l-a aruncat. De fapt nu l-a aruncat deloc. Da' lasa ca ma duc eu duminica la mare si imi cumpar singura. Rolling Eyes
Altceva? am treaba de nu-mi vad capul cu nenorocitele de bilanturi pe care trebuie sa le depun, dar nu-mi pasa, eu plec in concediu Laughing

Dee, te putem injura oficial pentru modul in care functioneaza idioata sau canci, te-au chemat la interviu doar ca sa arate ei cat de deschisi sunt? Rolling Eyes
Lipo
Lipo

Mesaje : 42
Data de înscriere : 22/07/2008

Sus In jos

Idioata e la lifting... Empty Re: Idioata e la lifting...

Mesaj  emdi26 Mar Iul 22, 2008 5:21 pm

halooooooooo
a revenit si miresica
promit ca in cateva zile aveti poze noi si frumoase
acum dorm de cate ori ma apropii de pat
am zis ca am terminat cu plimbarile , dar de unde, acum trebuie sa-mi schimb buletinul, sa facem dosarul pt bani si tv si masina de spalat , plus iesirile cu prieteni, nasi, etc
trebuie sa revin cu impresii de la nunta, dar tot sper sa revina idioata ca sa pun si poze si mici explicatii
aici merge cu coduri IMG?
emdi26
emdi26

Mesaje : 55
Data de înscriere : 11/06/2008
Varsta : 46

Sus In jos

Idioata e la lifting... Empty Re: Idioata e la lifting...

Mesaj  Lipo Mar Iul 22, 2008 5:29 pm

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!! affraid affraid affraid affraid Cat tupeu pe capul tau sa-mi fluturi buchetul pe sub nas Mad Nici nu mai vorbesc cu tine. Ma duc sa mananc.

PS: m-o piscat un purice Neutral
Lipo
Lipo

Mesaje : 42
Data de înscriere : 22/07/2008

Sus In jos

Idioata e la lifting... Empty Re: Idioata e la lifting...

Mesaj  deedee1811 Mar Iul 22, 2008 5:43 pm

Lipo a scris:

Dee, te putem injura oficial pentru modul in care functioneaza idioata sau canci, te-au chemat la interviu doar ca sa arate ei cat de deschisi sunt? Rolling Eyes

inclin spre a doua varianta...insa e adevarat ca mi-au zis ca am de asteptat cam 3 saptamani Rolling Eyes numai ca mi-am mai gasit ceva de lucru intre timp si ma roaga tata sa am duc la interviu...e aproape de casa,transportul e asigurat (de tata,in 5-10 min ajung,inapoi tot cu tata), masa cu 2 feluri si desert la ei la cantina...what to do?mentionez ca drumul spre idieta imi ia cam 2 ore Neutral la intors inca 2...

deedee1811

Mesaje : 6
Data de înscriere : 22/07/2008

Sus In jos

Idioata e la lifting... Empty Re: Idioata e la lifting...

Mesaj  deedee1811 Mar Iul 22, 2008 5:47 pm

numai ca tre' sa fac ce am urat dintotdeauna...sa imi tocesc fundul la un birou...cu un colectiv naspa...cu vara-mea pe post de supraveghetor(asta e chiar distractiv), saraca e singura cu o armata de cotofene barfitoare Laughing daca vin si eu,cu atat mai bine, mai mult de barfit pentru ele Laughing
dar eu vreau sa ma fac jurnaliiiiiist Sad Sad Sad Sad ca altfel nu ma mai joc...

deedee1811

Mesaje : 6
Data de înscriere : 22/07/2008

Sus In jos

Idioata e la lifting... Empty Re: Idioata e la lifting...

Mesaj  Lipo Mar Iul 22, 2008 5:54 pm

Se scobesc in c*r 3 saptamani sau in ultima zi din a treia saptamana dau cu banul daca sa te ia sau nu? Nu da cu piciorul unei sanse pe baza ca idieta te va accepta. Si apoi, ce se presupune a se vrea a fi un loc de munca la idieta? ca moderatoarele sunt fetele din gasca si fac voluntariat, iar pentru articolele alea de doi bani chiar nu e nevoie sa platesti pe cineva Rolling Eyes
Lipo
Lipo

Mesaje : 42
Data de înscriere : 22/07/2008

Sus In jos

Idioata e la lifting... Empty Re: Idioata e la lifting...

Mesaj  Lipo Mar Iul 22, 2008 5:55 pm

ceea ce se intampla pe idieta o poti numi cum vrea muschiul tau, dar nu jurnalism
tu fa ce vrei, pana la urma e viata ta si viitorul tau.
Lipo
Lipo

Mesaje : 42
Data de înscriere : 22/07/2008

Sus In jos

Idioata e la lifting... Empty Re: Idioata e la lifting...

Mesaj  deedee1811 Mar Iul 22, 2008 6:07 pm

asa m-am gandit si eu cand m-am dus la interviu...ca la ce articole sunt acolo...fluier...si m-au intors pe toate fetele ca parca era examen de intrare in securitate...nu stiu ce sa zic...ma duc maine la interviu la makita si cu asta basta.de pierdut n-am nimic daca ma duc,nu?
eu mi-am depus si la elle,sper macar sa ma cheme...

deedee1811

Mesaje : 6
Data de înscriere : 22/07/2008

Sus In jos

Idioata e la lifting... Empty Re: Idioata e la lifting...

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 4 1, 2, 3, 4  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum