Casa de las locas
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Idioata e la lifting...

+5
deedee1811
dino_zaur
ellea
Rox
solange
9 participan?i

Pagina 2 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

In jos

Idioata e la lifting... - Pagina 2 Empty Re: Idioata e la lifting...

Mesaj  solange Mar Iul 22, 2008 10:56 pm

lipo nice to see you I love you
la faza cu piricele te sustin ca mi-a donat si pisoiul meu unul se pare Suspect .cred ca s-a razbunat pt injectie clown

ce fain e in concediuuuuuuuuuuu! m-am plicitist deja Laughing maine ma duc la birou Laughing
solange
solange

Mesaje : 37
Data de înscriere : 12/06/2008

Sus In jos

Idioata e la lifting... - Pagina 2 Empty Re: Idioata e la lifting...

Mesaj  Rox Mier Iul 23, 2008 12:00 am

bre, eu ma asteptam ca atunci cand ma intorc acasa sa gasesc pagini garla Rolling Eyes ce e cu voi, v-ati iesit din mana? Laughing

imi pare bine sa va vad macar pe cateva la un loc, chiar sper sa ne intalnim din nou asa cum se cuvine.
Am luat legatura cu Ramona, tipa de la redactie, si mi-a spus ca BANUIESTE ca in 2-3 zile ar cam lua-o din loc sandramaua. Acum daca nu e asa, sa nu dati cu rosii in mine si nici in ea Laughing
Rox
Rox
Admin

Mesaje : 61
Data de înscriere : 11/06/2008
Varsta : 35
Localizare : Craiova

https://casa-de-las-locas.forumgratuit.ro

Sus In jos

Idioata e la lifting... - Pagina 2 Empty Re: Idioata e la lifting...

Mesaj  solange Mier Iul 23, 2008 12:15 am

roxan00tza a scris:bre, eu ma asteptam ca atunci cand ma intorc acasa sa gasesc pagini garla Rolling Eyes ce e cu voi, v-ati iesit din mana? Laughing

imi pare bine sa va vad macar pe cateva la un loc, chiar sper sa ne intalnim din nou asa cum se cuvine.
Am luat legatura cu Ramona, tipa de la redactie, si mi-a spus ca BANUIESTE ca in 2-3 zile ar cam lua-o din loc sandramaua. Acum daca nu e asa, sa nu dati cu rosii in mine si nici in ea Laughing

la astia 2-3 zile sunt 2-3 saptamani silent
solange
solange

Mesaje : 37
Data de înscriere : 12/06/2008

Sus In jos

Idioata e la lifting... - Pagina 2 Empty Re: Idioata e la lifting...

Mesaj  Rox Mier Iul 23, 2008 12:16 am

solange a scris:
roxan00tza a scris:bre, eu ma asteptam ca atunci cand ma intorc acasa sa gasesc pagini garla Rolling Eyes ce e cu voi, v-ati iesit din mana? Laughing

imi pare bine sa va vad macar pe cateva la un loc, chiar sper sa ne intalnim din nou asa cum se cuvine.
Am luat legatura cu Ramona, tipa de la redactie, si mi-a spus ca BANUIESTE ca in 2-3 zile ar cam lua-o din loc sandramaua. Acum daca nu e asa, sa nu dati cu rosii in mine si nici in ea Laughing

la astia 2-3 zile sunt 2-3 saptamani silent
mda, de-asta si spun ca e doar o supozitie... nu mai cred nimic pana nu vad Evil or Very Mad
Rox
Rox
Admin

Mesaje : 61
Data de înscriere : 11/06/2008
Varsta : 35
Localizare : Craiova

https://casa-de-las-locas.forumgratuit.ro

Sus In jos

Idioata e la lifting... - Pagina 2 Empty Re: Idioata e la lifting...

Mesaj  solange Mier Iul 23, 2008 9:41 am

neatza!

mi-am dat jos oja de pe unghii!!! geek tot Farmecul nostru romanesc rulz

mi-am luat si un spray pe volum de la REF . sa ma intrebati cum e bom
solange
solange

Mesaje : 37
Data de înscriere : 12/06/2008

Sus In jos

Idioata e la lifting... - Pagina 2 Empty Re: Idioata e la lifting...

Mesaj  Lipo Mier Iul 23, 2008 10:17 am

Ce volum, fata? La claia ta? Ai capiat? Te-ai facut afro? What a Face
Lipo
Lipo

Mesaje : 42
Data de înscriere : 22/07/2008

Sus In jos

Idioata e la lifting... - Pagina 2 Empty Re: Idioata e la lifting...

Mesaj  solange Mier Iul 23, 2008 10:29 am

Lipo a scris:Ce volum, fata? La claia ta? Ai capiat? Te-ai facut afro? What a Face

taci tuh!
acum sunt in perioada in care il indrept ca m-am tuns putin pirat
lasa ca va pun o poza cand apuc Laughing
solange
solange

Mesaje : 37
Data de înscriere : 12/06/2008

Sus In jos

Idioata e la lifting... - Pagina 2 Empty Re: Idioata e la lifting...

Mesaj  Lipo Mier Iul 23, 2008 10:56 am

Declar public ca sunt un pachet de nervi si ca as bate pe cineva. Voluntari careva cumva? pale
Lipo
Lipo

Mesaje : 42
Data de înscriere : 22/07/2008

Sus In jos

Idioata e la lifting... - Pagina 2 Empty Re: Idioata e la lifting...

Mesaj  Rox Mier Iul 23, 2008 11:25 am

Salutari, salutari! bounce In sfarsit ma lasa RDS-ul sa am ocupatie Laughing Se pare ca nu i-am injurat prea rau Laughing

Tu, Lipo, ce ai patit de ai nervisori? serviciul te supara?
Rox
Rox
Admin

Mesaje : 61
Data de înscriere : 11/06/2008
Varsta : 35
Localizare : Craiova

https://casa-de-las-locas.forumgratuit.ro

Sus In jos

Idioata e la lifting... - Pagina 2 Empty Re: Idioata e la lifting...

Mesaj  Lipo Mier Iul 23, 2008 12:19 pm

roxan00tza a scris:Tu, Lipo, ce ai patit de ai nervisori? serviciul te supara?

Sad Mdaaaa, colegii mei dragi. Lipseste de doua saptamani cineva de la servici (se banuieste ca-i in medical) si toata lumea presupune si se asteapta sa prestez eu munca ei. Da' ce, pana mea, m-ati cules de pe langa gard? Ce-s eu? Sa faca daca le trebuie. NU-I TREABA MEA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Lipo
Lipo

Mesaje : 42
Data de înscriere : 22/07/2008

Sus In jos

Idioata e la lifting... - Pagina 2 Empty Re: Idioata e la lifting...

Mesaj  Rox Mier Iul 23, 2008 12:28 pm

Sincer, n-ar trebui sa taci si sa faci ca ei, eu una le-as spune frumos si clar ca aia nu e treaba mea si ca eu am si-asa destula. Acuma, eu nu vreau sa te invat ce sa faci, iti spun doar cum as proceda eu Smile

Hai, cheer up! Wink
Rox
Rox
Admin

Mesaje : 61
Data de înscriere : 11/06/2008
Varsta : 35
Localizare : Craiova

https://casa-de-las-locas.forumgratuit.ro

Sus In jos

Idioata e la lifting... - Pagina 2 Empty Re: Idioata e la lifting...

Mesaj  Rox Mier Iul 23, 2008 12:30 pm

Ah, si sa va spun despre minunatul meu oras si minunatul meu cartier Neutral
Dupa o pana de RDS de mai bine de 2 ore, am mai avut parte si de o pana de curent Neutral acum ce sa mai astept? sa cada Vodafone-ul? Rolling Eyes
Rox
Rox
Admin

Mesaje : 61
Data de înscriere : 11/06/2008
Varsta : 35
Localizare : Craiova

https://casa-de-las-locas.forumgratuit.ro

Sus In jos

Idioata e la lifting... - Pagina 2 Empty Re: Idioata e la lifting...

Mesaj  Lipo Mier Iul 23, 2008 2:01 pm

roxan00tza a scris:Sincer, n-ar trebui sa taci si sa faci ca ei, eu una le-as spune frumos si clar ca aia nu e treaba mea si ca eu am si-asa destula. Acuma, eu nu vreau sa te invat ce sa faci, iti spun doar cum as proceda eu Smile

Hai, cheer up! Wink
Eiii, Roxi, intre "as proceda" si "procedez" e o usoara diferenta. Si eu as proceda la fel in multe situatii. Acum nu-mi ramane decat sa pufnesc si sa incerc sa-i impac pe toti pana da omul ala un semn de viata si se va sti sigur in ce directie o va lua.
Lipo
Lipo

Mesaje : 42
Data de înscriere : 22/07/2008

Sus In jos

Idioata e la lifting... - Pagina 2 Empty Re: Idioata e la lifting...

Mesaj  dino_zaur Mier Iul 23, 2008 10:43 pm

Mda , s-a hotarat sa vina si netul meu azi desi mare branza nu faceam azi daca ar fi functionat .

Ieri dupa ce m-a luat Lipo la trei pazeste ca stau pe mess desi ar trebui sa invat Laughing ,am pus mana si am preparat o bunatate de peste combinat cu oua si faina dupa cum bine m-a indrumat Diana si Madi.Ca nu mai tin minte a cui reteta am folosit-o asta e alta mancare de peste cert este ca mi-a iesit comestibil desi uleiul ala incins nu mi-a picat bine deloc pe brate Sad

Cum mie imi ia o ora sa mananc daca nu chiar mai mult , am pus de un film idiot care s-a terminat fix in momentul in care am terminat eu de ingurgitat cele 3 bucatele de peste si 150 gr de salata de varza.

Am mai frecat menta un pic pe net si cica m-am apucat de invatat timp in care mi s-a facut somn evident asa ca am apelat la nenea redbull desi stiam ca nu prea are efect la mine .
Din cauza lui am stat cu ochii pe pereti pana la 4 dimineata cand deja eram crizata , la 7.30 trebuia sa merg sa dau examenul ala si eu tot nu puteam dormi ca de invatat...nici atat.
Cand raspundeam la o intrebare , cand mai lucram un pic la travian sau il filmam pe dino cum roade cusca ...
Pana la urma am inchis calculatorul si in pat cu mine dar ce credeti ca am adormit ? nope , l-am ascultat pe dino cum alearga de nebun .
La 6 eram deja cu cafeluta in brate.
Ca sa nu mai lungesc vorba am luat 24 de puncte la sala iar traseul o sa ma duc sa-l programez maine si de aici dumnezeu cu mila.

Dupa sala a venit ala micu sa ma ia cu masina sa mergem la rar ca sa-si ia niste documente si apoi am taiat-o catre pipera.

Acum vine partea aia nasoala evident.

Asta mic are un angajat care merge peste tot impreuna cu iubita lui.Cand spun peste tot inseamana peste tot , indiferent ca se urca pe bloc sau merg sa colecteze banii Very Happy fata asta este prezenta.

Cica se plictiseste in casa fratilor , cu netul garla acasa , cu iepuras proaspat cumparat ....ea nu sta singura acasa nici sa o tai .
Revin la rar acum ca de acolo a inceput nebunia .

Aaaa , am uitat sa va spun ca se pare ca se plictisesc si impreuna pentru ca azi dimineata nu era nevoie sa mearga si ei la rar dar de , cum stia ca piciul meu are treaba acolo au preferat sa se trezeasca cu noaptea in cap sa se plimbe pe drum decat sa stea in pat amandoi

La rar am simtit miros de mititei si daca eu miros ceva si spun ca vreau trebuie neaparat sa gust ca altfel fac urat.
Al meu mi-a spus ca oricum mergem in pipera si de acolo putem merge la cocosatul daca vreau mici asa ca mi-am infranat pofta pentru moment si am plecat catre pipera sa rezolve baietii o problema acolo.

Cand au terminat si eu deja simteam gustul micilor o aud pe sclifosita aia ca ii este rau No si pe ala ca-l intreaba pe idiotul meu daca nu poate sa-i duca acasa.

Am ramas blocata cand a facut stanga catre casa in loc sa faca dreapta catre micii mei fara ca macar sa ma intrebe.
Primul gest a fost sa cobor din masina dar era in mers si nu o puteam face asa ca am scos 30 ron din geanta si le-am oferit alora banii de taxi sa se duca unde vor ca DACA EU NU MANANC MICI IN CEL MULT 10 MIN EXPLODEZ Twisted Evil

Angajatul s-a suparat , aia era mirata ca de ce mergem acasa ( de parca nu ea spusese ca vrea acasa mai devreme ) iar al meu era VERDE ( bine , poate se tragea un pic si de la tricou )
Cand le-am vazut reactia m-am linistit si am intrebat=o pe sclifosita ce are....o durea stomacul si avea greata, vroia acasa unde oricum nu ar fi luat nici o pastila ca nu stia ce sa ia

Pana la urma am ajuns la cocosat unde am ramas cu un gust amar dupa primii doi micii mult prea bine facuti pentru gustul meu

Cui dau premiul pentru rabdarea de a citi tot ce am scris ?
V-am spus ca mi-a fost dor de voi nu ?

dino_zaur

Mesaje : 20
Data de înscriere : 11/06/2008

Sus In jos

Idioata e la lifting... - Pagina 2 Empty Re: Idioata e la lifting...

Mesaj  solange Mier Iul 23, 2008 11:23 pm

eu am citit dino Laughing
incapatanata mai esti! tu si micii tai.. Mad

eu vroiam doar sa va salut ca nu stau bine deloc cu timpul si cu treburile! votez pt ziua cu 40 de ore. anyone else? Mad
solange
solange

Mesaje : 37
Data de înscriere : 12/06/2008

Sus In jos

Idioata e la lifting... - Pagina 2 Empty Re: Idioata e la lifting...

Mesaj  dino_zaur Joi Iul 24, 2008 12:32 am

solange a scris:eu am citit dino Laughing
incapatanata mai esti! tu si micii tai.. Mad

eu vroiam doar sa va salut ca nu stau bine deloc cu timpul si cu treburile! votez pt ziua cu 40 de ore. anyone else? Mad

Nu-s incapatanata deloc , daca-mi promiti ceva trebuie sa te tii de cuvant mai ales cand e vb de papica Smile

Eu as vota pentru 40 de ore dimineata intre orele 5 si 8 cand pot dormi si eu pale

Ma bag la somnic,pup fetili dar nu gasesc smiley cu pupici Sleep

dino_zaur

Mesaje : 20
Data de înscriere : 11/06/2008

Sus In jos

Idioata e la lifting... - Pagina 2 Empty Re: Idioata e la lifting...

Mesaj  emdi26 Joi Iul 24, 2008 7:15 am

neata
si eu am citit, dino, si sunt de acord cu tine
si eu cand vreau ceva, mort-copt, pot sa pierd alte chestii mai importanta, eu VREAU AIA! Twisted Evil
una din fazele de la nunta se leaga de faptul ca eu cand vreau ceva sau cand ma enervez cam scot birjaria din pod si nu ma uit unde sunt sau cu cine, vineri am fost calma si toata un zambet si nebunii astia de prieteni in frunte cu al meu sot Very Happy au zis ca sa incerce una bucata gluma, asa ca suna al meu pe telefonul sora-mii ca trebuiau sa plece sa ia nasii si pe mine si ca rudele lui vor sa vina la Mangalia sa ma ia, dupa am aflat ca ma pusese pe speaker, dar m-am comportat onorabil, nu mi-am bagat sau scos nimic Embarassed , i-am transmis ca eu fac nunta cum vreau eu nu cum vor rudele, nici ale lui nici ale mele, si daca vor n-au decat sa se plimbe pana la Mangalia, eu il astept pe el sa ma ia de nevasta queen
faza e ca la mine era o matusa de-a mea, cea mai sclifosita si miorlaita femeie pe care am vazut-o vreodata, iar la faza mea ca eu fac nunta cum vreau eu, nu cum vor rudele, am zis ca-i ies ochii din orbite Rolling Eyes
emdi26
emdi26

Mesaje : 55
Data de înscriere : 11/06/2008
Varsta : 46

Sus In jos

Idioata e la lifting... - Pagina 2 Empty Re: Idioata e la lifting...

Mesaj  Lipo Joi Iul 24, 2008 10:14 am

solange a scris:eu am citit dino Laughing
incapatanata mai esti! tu si micii tai.. Mad

eu vroiam doar sa va salut ca nu stau bine deloc cu timpul si cu treburile! votez pt ziua cu 40 de ore. anyone else? Mad
lol! lol! lol! Si ce bine te simteai tu in concediu lol! lol! lol! lol! lol!
Lipo
Lipo

Mesaje : 42
Data de înscriere : 22/07/2008

Sus In jos

Idioata e la lifting... - Pagina 2 Empty Re: Idioata e la lifting...

Mesaj  Lipo Joi Iul 24, 2008 10:20 am

dino_zaur a scris:Ieri dupa ce m-a luat Lipo la trei pazeste ca stau pe mess desi ar trebui sa invat Laughing ,am pus mana si am preparat o bunatate de peste combinat cu oua si faina dupa cum bine m-a indrumat Diana si Madi.

Gresit, corazon. Eu nu te-am tras de urechi ca nu inveti ci ca stai pe mess in loc sa stai cu noi la barfa. Ca asa ne pacalisei pe noi: ca nu poti sta din cauza examenului tongue

PS: sa-mi dai si mie de baut, c-am citit tot romanul tau study
Lipo
Lipo

Mesaje : 42
Data de înscriere : 22/07/2008

Sus In jos

Idioata e la lifting... - Pagina 2 Empty Re: Idioata e la lifting...

Mesaj  solange Joi Iul 24, 2008 10:22 am

foarte bine diana, imi plac femeile hotarate dar calme si ferme in acelasi timp pirat
nici nu ne-ai spus daca a si iesit exact cum vroiai nunta Question
solange
solange

Mesaje : 37
Data de înscriere : 12/06/2008

Sus In jos

Idioata e la lifting... - Pagina 2 Empty Re: Idioata e la lifting...

Mesaj  solange Joi Iul 24, 2008 10:23 am

Lipo a scris:[Gresit, corazon. Eu nu te-am tras de urechi ca nu inveti ci ca stai pe mess in loc sa stai cu noi la barfa. Ca asa ne pacalisei pe noi: ca nu poti sta din cauza examenului tongue

PS: sa-mi dai si mie de baut, c-am citit tot romanul tau study

she fashi bre? traiesti? mai ai nervii de ieri?
solange
solange

Mesaje : 37
Data de înscriere : 12/06/2008

Sus In jos

Idioata e la lifting... - Pagina 2 Empty Re: Idioata e la lifting...

Mesaj  emdi26 Joi Iul 24, 2008 11:50 am

sol, a iesit super frumos, mai frumos decat mi-as fi putut inchipui sau dori
acum ma lupt cu rasnita de calculator de la munca sa va pun pozele profesioniste de pe malul marii cherry
sunt asa de mandra de ele cherry
deja mi-am luat albume, am inceput selectia in cele 2000 de poze , mai am de luat rame
apoi incep sa fac AMR pana la luna de miere Laughing
emdi26
emdi26

Mesaje : 55
Data de înscriere : 11/06/2008
Varsta : 46

Sus In jos

Idioata e la lifting... - Pagina 2 Empty Re: Idioata e la lifting...

Mesaj  solange Joi Iul 24, 2008 12:34 pm

ma bucur diana sunny

am vazut ieri o rochie de mireasa atat de frumoasa....niciodata nu mi-au ramas ochii la vreuna ca la aia cyclops
solange
solange

Mesaje : 37
Data de înscriere : 12/06/2008

Sus In jos

Idioata e la lifting... - Pagina 2 Empty Re: Idioata e la lifting...

Mesaj  Rox Joi Iul 24, 2008 1:41 pm

Salutari din lumea a 3-a Neutral Azi mi-am luat iar portia de pana de RDS si pana de curent... eu cred ca intre astea doua se infiripa ceva ca prea umbla una in fundul aleilalte Rolling Eyes

imi pare rau ca nu prea da lumea pe aici, macar de ar fi toate Sad las' ca isi revine ea idioata si ne intalnim noi iar Wink
Rox
Rox
Admin

Mesaje : 61
Data de înscriere : 11/06/2008
Varsta : 35
Localizare : Craiova

https://casa-de-las-locas.forumgratuit.ro

Sus In jos

Idioata e la lifting... - Pagina 2 Empty Re: Idioata e la lifting...

Mesaj  solange Joi Iul 24, 2008 1:51 pm

roxan00tza a scris:Salutari din lumea a 3-a Neutral Azi mi-am luat iar portia de pana de RDS si pana de curent... eu cred ca intre astea doua se infiripa ceva ca prea umbla una in fundul aleilalte Rolling Eyes

imi pare rau ca nu prea da lumea pe aici, macar de ar fi toate Sad las' ca isi revine ea idioata si ne intalnim noi iar Wink

eu ma intreb daca va mai fi vreodata la fel
cu toate ca, acum, cu pauza asta mi-am dat seama ca se poate si fara portia zilnica de idieta, fara cele cateva ore pe care le petreceam pe forum in loc sa dorm. Mad
solange
solange

Mesaje : 37
Data de înscriere : 12/06/2008

Sus In jos

Idioata e la lifting... - Pagina 2 Empty Re: Idioata e la lifting...

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum